«

»

Indeling jeugd Onstwedder Boys seizoen 2017/ 2018

JO 17.1
Harm Jan Rozema
Quinten te Raa
Mark Jan Wubs
Henrik Trenning
Ben Wilzing
Jarko Wubs
Anne Wilzing
Michel Beikes
Luc Nieuwenhuis
Hermen Kiel
Giel Bruining
Gijs Prins
Jarno te Raa

Trainer:​Bert Suk
Leider:​Jan Hidde Wilzing
Leider:​…

JO 17.2
Jarno Hilverts
Ruben Sterenborg
Thijs Visscher
Marijn Roelfsema
Stach Eefsting
Timo Huls
Sem Nieuwenhuis
Niels Lantinga
Jarno Sterenborg
Wilmer Wubs
Senna Scholtens
Lars Migchels
Arjen Velthuis
Mart Wilzing

Trainer:​Berjan Scheper
Leider:​…
Leider:​…

JO 15.1
Romy Pepping
Sebastiaan Eefsting
Robert Sterenborg
Lisanne Bloem
Sebastijan de Graaf
Myrthe Jonker
David Veendorp
Bart Visscher
Melle Laninga
Richelle van der Laan
Gerald Wubs
Reint Jan Wubs
Ruben Buist
Bram Hilverts

Trainer:​Berjan Scheper
Leider:​…
Leider:​…

JO 13.1
Yannick Freitag
Jesse Hilgenga
Marwin Raatjes
Pascal de Groot
Gert Jan Bouwland
Abush de Roo
Roan Stubbe
Luuk Meinders
Rechy El Yahyaoui
Marijn Huls
Wouter Wubs
Bram Migchels
Jelle Visser
Lars Bekker

Trainer:​Rick Wakker
Leider:​ Bert de Roo
Leider: Jan Huls

JO 13.2
Alisa Buurke
Nienke Bekker
Anne Eelsing
Tobias Kremer
Pepijn Eefsting
Brian Duimerink
Jasper Luring
Jonathan de Graaf
Martin Strockmeijer
Iza Kingma
Gert Rijks
Rick Bont
Julian Deiman

Trainer:​Gerko Scheper
Leider:​Johan Bekker
Leider:​…

MO 13
Zoë Deiman
Karlijn Nijboer
Daniëlle Girbes
Janna Rijks
Nienke Meijer
Ismay Holwerda
Marlou Buitenhuis
Noa Lynn Holwerda

Trainer:​ Johan van der Laan
Leider: Johan van der Laan
Leider:​…

JO 11.1
Martijn de Wit
Gerard Bouwland
Thijs Halmingh
Gerjan Roelfsema
Dennis Schrik
Rik Hoekzema
Milan Tempel
Ivar Stubbe

Trainer:​Gerko Scheper
Leider:​Barth Halmingh
Leider:​Gerard de Wit

JO 11.2
Wilco Buurke
Nathan Moed
Benjamin Wubs
Bart Visser
Dennis Scholtens
Anton Laninga
Ruben Ploeger
Arjen Wever
Rik Nijland

Trainer:​Erik Ploeger
Leider:​Erik Ploeger
Leider:​Mark-Jan Wubs

JO 11.3
Thijs Mulder
Robin Smit
Tijn Eelsing
Wilco Wubs
Roan Hilverts
Robert Koskamp
Seth Bijl
Tom Schut

Trainer:Martin Smit
Trainer:Kor Bodewits
Leider:​Martin Smit
Leider:​Kor Bodewits

JO 9.1
Gideon Volders
Milan Smit
Fayen Holwerda
Jesper Nijboer
Daan Brugge
Teis Huiges
Sil Bijl

Trainer:Mark Fissering
Leider:​Elmar Bijl
Leider:​Wim Brugge