Terug naar Vrouwen

Vrouwen 1 ST

 

Achter van links naar rechts: Marieke Bronkhorst, Petra Koerts,  Monica Jonker, Gretha Folkers, Irene Engels, Lotte Huls, Linda Meedendorp, Nadine van der Laan.
Midden van links naar rechts: Hiltjo de Haas (grensrechter) ,Gretha de Groot, Yvonne Kruiter, Marian Grave, Mukadder Christians, Mandy Piening, Romy Pepping, Mete Akpinar (trainer).
Voor van links naar rechts: Marissa Freitag, Emily Smid, Yvonne Timmer, Manon Altunay, Naomi van der Vlag, Vera Heidekamp, Marije Volders

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 ST Alteveer/Onstwedder Boys VR1 18 14 1 3 43 111 34
2 Eext VR1 18 12 3 3 39 87 39
3 Bellingwolde VR1 20 12 2 6 38 80 46
4 Valthermond VR1 14 11 3 0 36 67 20
5 Pekelder Boys VR1 17 11 3 3 36 52 26
6 ZNC VR1 19 9 3 7 30 49 42
7 BATO VR1 19 6 1 12 19 42 65
8 THOS VR1 19 5 0 14 15 42 69
9 Nieuw Buinen VR1 19 4 2 13 14 37 77
10 Borger VR1 17 2 3 12 9 22 70
11 Sellingen VR1 18 2 1 15 7 22 123

Uitslagen

2018-05-14 Sellingen VR1 - ST Alteveer/Onstwedder Boys VR1 1 - 10
2018-05-16 Borger VR1 - THOS VR1 2 - 3
2018-05-16 Valthermond VR1 - Eext VR1 6 - 3
2018-05-17 Bellingwolde VR1 - ST Alteveer/Onstwedder Boys VR1 6 - 3
2018-05-19 Pekelder Boys VR1 - Bellingwolde VR1 2 - 3
2018-05-19 THOS VR1 - Valthermond VR1 2 - 3
2018-05-19 Sellingen VR1 - ZNC VR1 0 - 3
2018-05-19 BATO VR1 - ST Alteveer/Onstwedder Boys VR1 2 - 4
2018-05-23 Valthermond VR1 - Borger VR1 2 - 0
2018-05-23 Eext VR1 - Nieuw Buinen VR1 5 - 1
2018-05-24 Sellingen VR1 - Pekelder Boys VR1 1 - 8
2018-05-26 ST Alteveer/Onstwedder Boys VR1 - THOS VR1 3 - 0
2018-05-26 ZNC VR1 - Borger VR1 3 - 1
2018-05-26 Bellingwolde VR1 - Eext VR1 1 - 1

Programma

2018-05-28 00:00:00.00 Valthermond VR1 - Sellingen VR1 aanv. 19:15 uur
2018-05-30 00:00:00.00 Borger VR1 - Pekelder Boys VR1 aanv. 19:30 uur
2018-05-31 00:00:00.00 ST Alteveer/Onstwedder Boys VR1 - Valthermond VR1 aanv. 19:30 uur
2018-06-02 00:00:00.00 Pekelder Boys VR1 - Valthermond VR1 aanv. 14:00 uur
2018-06-02 00:00:00.00 ZNC VR1 - Sellingen VR1 aanv. 14:00 uur
2018-06-02 00:00:00.00 THOS VR1 - ST Alteveer/Onstwedder Boys VR1 aanv. 14:00 uur
2018-06-02 00:00:00.00 Nieuw Buinen VR1 - BATO VR1 aanv. 14:30 uur
2018-06-02 00:00:00.00 Eext VR1 - Borger VR1 aanv. 14:30 uur
2018-06-06 00:00:00.00 Borger VR1 - Valthermond VR1 aanv. 19:00 uur
2018-06-11 00:00:00.00 Valthermond VR1 - Pekelder Boys VR1 aanv. 19:00 uur
2018-06-13 00:00:00.00 Eext VR1 - Valthermond VR1 aanv. 19:00 uur