Bordsponsoren

A    
A7 Logistics Veendam www.a7logistics.nl
Actifood Oosterwolde FR www.actifood.nl
Akker Bestratingsbedrijf Onstwedde www.bestratingsbedrijfakker.nl
Alders Bloemencentrum Stadskanaal www.aldersbloemen.nl
Altaflex Onstwedde www.altaflex-onstwedde.nl
Ambergen Autobedrijf Stadskanaal www.opel.autobedrijfambergen.nl
AMSTEL   www.amstel.nl
Anneke Gordijnenatelier Onstwedde www.gordijnenatelier-anneke.nl
Asser Glas en Verfhandel BV Winschoten www.agev.nl
     
B    
B & M Groenvoorziening BV Odoorn https://www.telefoonboek.nl/bedrijven/t4320398/odoorn/b-&-m-groenvoorziening-b.v./
Becker Installatietechniek Nieuwe Pekela www.becker-installatietechniek.nl
Beens Transport B.V. Stadskanaal www.beens-transport.nl
Beikes Schilderswacht BV Onstwedde www.beikesschilderswacht.nl
Betonboor Bleeker Winschoten www.betonboorbleeker.nl
Bij Thijs Drankenspeciaalzaak Vlagtwedde www.bijthijs.com
BMN Bouwmaterialen Stadskanaal www.bmn.nl
Boels Installatiebedrijf Onstwedde www.boelsverwarming.nl
Boiten Techniek Stadskanaal www.boitentechniek.nl
Borgers Arjan Tweewielers Vlagtwedde www.arjanborgerstweewielers.nl
Bos Recycling Groningen www.bosrecycling.nl
Boskers Bouwservice Onstwedde www.bouwserviceboskers.nl
Bouw Koster Tweewielers Stadskanaal www.bouwkoster.nl
Bouwland G. Alteveer GN 0599 331 556
Brongers Vastgoed Onstwedde www.brongersvastgoed.nl
Bruggers Loonbedrijf Vlagtwedde www.bruggers.nl
     
C    
Carla’s Haarmode Onstwedde www.carlashaarmode.nl
CBG Containers Groningen www.cbgcontainers.nl
Compoort De; computer specialist Nieuwe Pekela www.computerwinkelkeuze.nl/nieuwe-pekela/de-compoort
COOP Onstwedde www.coop.nl/actions/ViewStoreDetail-Start?StoreID=3598
CS Daktechniek Onstwedde Onstwedde www.csdaktechniek.nl
     
D    
Dierenartspraktijk Onstwedde Onstwedde www.daponstwedde.nl
Dijk Installatiebedrijf Alteveer GN www.dijkinstallatietechniek.nl
Dijk, van, Dakbedekkingen Froombosch www.dakdekkersbedrijfvandijk.nl
Dijkman R.P. Onstwedde www.rpdijkman.com
Dijkstra Jansen Bergman Notariskantoor Stadskanaal www.djbnotarissen.nl
Dyanthos Schoonheidssalon  Onstwedde https://nl.babor.com/institute/dyanthos/
     
E    
     
F    
Feijenoord Winschoten  
Fledderman Bouw Siddeburen www.fledderman.nl
Fennema Bouwbedrijf Onstwedde www.bouwbedrijffennema.nl
FLOW Verloskundigenpraktijk  Stadskanaal www.verloskundigenflow.nl
Flynth Stadskanaal www.flynth.nl/accountant-stadskanaal
Folkers Rijopleiding Onstwedde www.folkersrijopleidingen.nl
Folkers Zonweringen Mussel www.folkers-zonweringen.nl
Frey Oogzorg Vlagtwedde www.freyvlagtwedde.nl
FTC Noord Stadskanaal www.ftcnoord.nl
     
G    
Gasterij Natuurlijk Smeerling Onstwedde www.gasterij-natuurlijk-smeerling.nl
Gelling Containerverhuur Stadskanaal www.gellingcontainers.nl
Greving & Greving Stadskanaal www.greving.nl
Groot Hennie de Zwemschool Vlagtwedde www.zwemschoolhennydegroot.nl
     
H    
Haan Personeelsdiensten Nieuwe Pekela www.haanpersoneelsdiensten.nl
Hafa BV Hero Haak Nieuw Buinen www.herohaak.nl
Heidekamp Harrie Bouwkundig Onderhoud & Renovatie Vlagtwedde www.detelefoongids.nl/harrie-heidekamp-bouwkundig-onderhoud-renovatie/20837088/5-1/
Hemestuc Stadskanaal www.hemestuc.nl
Hemmen Specialiteitenslagerij Onstwedde www.slagerijhemmen.nl
Hemmes Schildersbedrijf Mussel www.schildersbedrijf-hemmes.nl
Heye Wubs Meubelen & Woninginrichting Onstwedde www.heijewubs.nl
Hoop  De Advies Buinen www.dehoop-advies.nl
Hoorn van Installatie Vlagtwedde www.vanhoorninstallaties.nl
Hout in ’t Sierconstructies Nieuwe Pekela www.sierconstructies.nl
Huiting J. Belastingadvies Vlagtwedde www.belastingadviseur-wijzer.nl/vlagtwedde/belastingadviesburo-huiting
Huiting Timmerwerken Onstwedde www.huitingtimmerwerken.nl
Huls (Zwanenberg Food Group BV) Almelo www.zwanenberg.nl
Huls Helga Mondhygiënist  Onstwedde www.mhpraktijkhuls.nl
HVK BV Technisch Advies Installatie bureau Stadskanaal www.hvkstadskanaal.nl
Hypotheekcentrum Stadskanaal Stadskanaal www.hypotheekcentrumstadskanaal.nl
Hypotheker De Stadskanaal www.dehypotheker.nl
     
I    
ING Bank  Stadskanaal www.ing.nl
     
J    
JD Klussenbedrijf/schoorsteenveger  Onstwedde www.klusschoorsteenveegbedrijfjd.nl
Jokazon Zonweringen Ter Apel www.jokazon.nl
Jumbo Vlagtwedde Vlagtwedde www.jumbovlagtwedde.nl
Jumbo Scheemda Scheemda www.jumbo.com/winkel/jumbo-scheemda-vredenhovenstraat
     
K    
Keizer Schadenet;Autoschade Stadskanaal Stadskanaal www.schadenetkeizer.nl
Ketellapper H. Lutjeboer Onstwedde 0599 – 332033
Klein Schildersbedrijf  Westerlee www.schildersbedrijfklein.nl
Kloeze Installatietechniek Stadskanaal www.kloeze.nl
Korenbloem De Hoveniersbedrijf Alteveer GN www.hoveniersbedrijfdekorenbloem.nl
Kornelius Bad & Keukens Stadskanaal www.badkamersenkeukens.n
Kornelius de Vakspecialist Stadskanaal www.kornelius.nl
Kral Westen Makelaardij Stadskanaal www.kralwesten.nl
Krans J.C. Sloopwerken BV Stadskanaal www.jckrans.nl
Kruit Johannes Alteveer GN www.jkruitnatuursteen.nl
KWS Leek www.kws.nl
     
   
Looden Snoei en Groeiwerk Onstwedde www.takken-versnipperen.nl
     
M    
Manning Dakbedekking B.V. Stadskanaal www.manning-dakbedekking.nl
MB Naai en Strijk Atelier Alteveer GN mbatelier.nl
Meijering Jan Kaashandel Stadskanaal www.hollandkaascentrum.nl/markten/jan-meijering/
Meijers Modeschoenen Onstwedde www.meijersschoenen.nl
Meinds J. Bakker Onstwedde www.echtebakkerjohnmeinds.nl
Mestemaker Handelsonderneming Vlagtwedde www.mestenmaker.nl
Metaalbouw TSV BV Nieuw Buinen www.tsv.nl
Milano Installatiebedrijf Veendam http://www.elektricien.nl/veendam/milano-nederland
Mulder Harjo Autobedrijf Blijham www.autobedrijf-mulder.nl
Mulder Juwelier Mussel www.juweliermulder.nl
     
N    
Nanninga Stucadoorsbedrijf Nieuw Buinen www.stukadoorsbedrijfnanninga.nl
Natuurlijk Mooi Onstwedde Onstwedde www.natuurlijkmooionstwedde.nl
Niemeijer Autobedrijf  Onstwedde www.autotechniekniemeijer.nl
NIJM Webdesign & Hosting Stadskanaal www.nijm.nl
Nijmko Telecombinatie Stadskanaal www.nijmko.nl
     
O    
Oosterveld Makelaardij Onstwedde www.oosterveld-makelaardij.nl
Oosterveld Verzekeringen Onstwedde www.oosterveld-verzekeringen.nl
Op Streek; camperplaats/melktap Onstwedde www.camperplaatsopstreek.nl
Otto Barkhuis Mechanisatie Musselkanaal www.ottobarkhuis.nl
OVI Enschede; Expers in licht Enschede www.ovi-enschede.nl
     
P    
P & P Metaal Nieuw Buinen www.ppmetaal.nl
Paas BV Nieuw Buinen www.paasbv.com
Parelhoeve Woonzorgboerderij Alteveer GN www.deparelhoevezorg.nl
Power Company Stadskanaal www.powercompany.nl
Potze Klus & Montagetechniek Alteveer GN www.facebook.com/Potze-Klus-Montagetechniek-786998008047795/
PrengerHoekman Onstwedde www.prengerhoekman.nl/onstwedde
Priontec Bouwkundig ontwerp en advies Midwolda www.priontec.nl
     
Q    
     
R    
Rabobank  Stadskanaal www.rabobank.nl
Renate Paans Accountancy Onstwedde www.renatepaans.nl
Renewi Stadskanaal www.renewi.com
ROGO, groentechniek Onstwedde www.rogohandelsonderneming.nl
Ritsma, Ingenieursbureau Stadskanaal www.ritsma-bv.nl
RJJ Catering Vlagtwedde www.cateringvlagtwedde.nl
     
S    
Sandee Landbouw- en loonbedrijf Onstwedde www.loonbedrijfsandee.nl
Schipper Autorijschool Onstwedde www.autorijschool-schipper.nl
Schoon Autobedrijf Stadskanaal www.renaultschoon.nl
Schreuder Bouwbedrijf Onstwedde www.schreuderbouwbedrijf.nl
Siefkes Vastgoed Nieuwe Pekela www.siefkesvastgoed.nl
Smit Bert; reclame Stadskanaal www.bertsmitreklame.nl
Speelman Bouwbedrijf Alteveer GN www.bouwbedrijfspeelman.nl
Staakenborgh De  Herberg Restaurant Bourtange www.hotel-in-bourtange.nl
Staalduinen Van Autobedrijf Stadskanaal www.vakgaragevanstaalduinen.nl
Staal Straal Zuidbroek BV Zuidbroek www.staalstraalzuidbroek.nl
Steigersterk Onstwedde www.steigersterk.nl
Sterenborg Administratiekantoor Mussel www.administratiekantoorsterenborg.nl
Sterenborg Bouwbedrijf (Bé) Onstwedde www.bouwbedrijfsterenborg.nl
Sterenborg Klussenbedrijf (Stefan) Onstwedde www.sterenborgklussenbedrijf.nl
Stoepje ’t Snackbar Alteveer GN www.snackbarstoepje.nl
Strockmeijer Bert (ijzer en metaalhandel) Alteveer GN www.onstwedde.info/bedrijfspaginas/strockmeijer-ijzer-en-metaalhandel.html
Succes Verkeersopleidingen Emmen www.verkeersschoolsucces.nl
Sultan De Restaurant Vlagtwedde www.sultan.nl
     
T    
Ten Have Tekst Onstwedde www.tenhavetekst.nl
Tractorenhandel Onstwedde Onstwedde www.tractorenhandelonstwedde.nl
Twinzz, dames en kindermode Vlagtwedde www.twinzzmode.nl
     
U    
     
V    
VARO Energy  Netherlands BV Rotterdam www.varoenergy.com
Velgsib BV Stadskanaal www.velgsib.nl
Verbidak Winschoten www.verbidak.nl
Volders Hoveniersbedrijf Onstwedde www.hoveniersbedrijfvolders.nl
     
W    
Wal van der  Transport Heerenveen www.vdwaltransport.nl
Wattum van Makelaardij Stadskanaal www.vanwattummakelaardij.nl
Westen Modecentrum Musselkanaal www.westenmode.nl
Westerwolde Houthandel Onstwedde www.houthandelwesterwolde.nl
Wever Transportbedrijf Valthermond www.gebr-wever.nl
Welling Aannemings- en Metselbedrijf Borger https://www.renovatie-nu.nl/borger/aannemings-en-metselbedrijf-welling/
W & W  Garagedeuren Stadskanaal www.wenwgaragedeuren.nl
Wieldraaijer Drouwenermond www.wieldraaijeraanhangwagens.nl
Wijbrands Mode  Onstwedde wijbrandsmode.nl
Wilzing Bouwkundig Ontwerpbureau Onstwedde https://wilzing.nl
Wind Transport B.V. Musselkanaal www.windtransport.nl
Wold ’t Snackbar Onstwedde https://nl-nl.facebook.com/snackbartwoldonstwedde
Wubs Aannemersbedrijf Onstwedde www.aannemersbedrijfwubs.nl
Wubs M.A. Schildersbedrijf Mussel www.schildersbedrijfwubs.nl
     
X    
     
IJ     
Ijzer- en metaalhandel Strockmeijer Alteveer   www.onstwedde.info/bedrijfspaginas/strockmeijer-ijzer-en-metaalhandel.html
     
Z    
Zandstra Schilderwerken BV Stadskanaal www.zandstra.nl
Zinko Dakgoten Onstwedde www.zinkodakgoten.nl