Programma

Het programma voor alle teams:

Zoek op elftal:

Programma

Vrijdag 20 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys VR1 - Alteveer VR1 Sportpark De Boskamp 19:50
Onstwedder Boys 35+1 - SV Mussel 35+1 Sportpark Julianastraat 20:30
Onstwedder Boys VR1 - Bellingwolde VR1 Sportpark De Boskamp 20:50

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Wedde VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark De Boskamp 19:30
SJS 35+1 - Onstwedder Boys 35+1 Sportpark Julianastraat 19:30
Nieuw Buinen 35+1 - Onstwedder Boys 35+1 Sportpark Julianastraat 20:00
Westerwolde VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark De Boskamp 20:10

Zaterdag 21 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys JO9-1 - Veendam 1894 JO9-1 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO16-1G - MOVV JO16-1 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO11-1 - Bellingwolde JO11-1G Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO14-1G - SJO Oldambt JO14-1 Sportpark De Boskamp 10:30
Onstwedder Boys JO8-2 - Annen JO8-2 Sportpark De Boskamp 10:35
Onstwedder Boys JO15-1 - Veelerveen JO15-1G Sportpark De Boskamp 11:25
Onstwedder Boys JO13-1G - Noordster JO13-2 Sportpark De Boskamp 12:00
Onstwedder Boys 2 - FC Ter Apel '96 1 Sportpark De Boskamp 13:00
Onstwedder Boys 1 - DKB 1 Sportpark De Boskamp 14:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SV Mussel JO8-1 - Onstwedder Boys JO8-1G Sportpark De Slenk 09:00
Siddeburen JO10-1 - Onstwedder Boys JO10-1 Sportpark Ewensborg 11:00
WVV 3 - Onstwedder Boys 4 Sportpark WVV 14:30
ST: Veelerveen/Westerwolde 2 - Onstwedder Boys 3 Sportpark Veelerveen 16:00

Zaterdag 28 September 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys JO8-1G - SJS JO8-1 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO10-1 - Oosterparkers JO10-1 Sportpark De Boskamp 10:30
Onstwedder Boys 4 - SJS 6 Sportpark De Boskamp 12:30
Onstwedder Boys 3 - Lycurgus 9 Sportpark De Boskamp 14:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
BATO JO8-4G - Onstwedder Boys JO8-2 Sportpark St. Vitusholt 09:00
Siddeburen JO9-1 - Onstwedder Boys JO9-1 Sportpark Ewensborg 09:00
VVS JO11-1 - Onstwedder Boys JO11-1 Sportpark VVS 09:00
Sellingen JO16-1 - Onstwedder Boys JO16-1G Sportpark v.v. Sellingen 10:00
Velocitas 1897 JO14-1 - Onstwedder Boys JO14-1G Sportpark Velocitas 12:00
Wildervank JO13-3 - Onstwedder Boys JO13-1G Sportpark a/d Woortmanslaan 12:15
Bellingwolde JO15-1G - Onstwedder Boys JO15-1 Sportpark Bellingwolde 14:00
SV Mussel 1 - Onstwedder Boys 1 Sportpark De Slenk 14:30
Wildervank 3 - Onstwedder Boys 2 Sportpark a/d Woortmanslaan 14:30

Vrijdag 04 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys VR1 - Bellingwolde VR1 Sportpark Bellingwolde 19:30
Onstwedder Boys 35+1 - SV Mussel 35+1 Sportpark De Slenk 20:00
Onstwedder Boys VR1 - Wedde VR1 Sportpark Bellingwolde 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Nieuw Buinen 35+1 - Onstwedder Boys 35+1 Sportpark De Slenk 19:30
Westerwolde VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark Bellingwolde 19:50
SJS 35+1 - Onstwedder Boys 35+1 Sportpark De Slenk 20:30
Alteveer VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark Bellingwolde 20:50

Zaterdag 05 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys JO16-1G - SJO ASVB/Wedde JO16-1G Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO9-1 - Wildervank JO9-1G Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO13-1G - Veendam 1894 JO13-2 Sportpark De Boskamp 10:30
Onstwedder Boys JO8-2 - Stadskanaal JO8-2 Sportpark De Boskamp 10:35
Onstwedder Boys 2 - Borger 2 Sportpark De Boskamp 12:30
Onstwedder Boys 1 - SJS 1 Sportpark De Boskamp 14:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Nieuw Buinen JO8-1 - Onstwedder Boys JO8-1G Sportpark Buunerdrome 08:30
FVV JO10-1 - Onstwedder Boys JO10-1 Sportpark Julianastraat 09:00
Westerwolde JO11-1G - Onstwedder Boys JO11-1 Sportpark De Barlage 09:00
SJO Kroonpolder JO15-1G - Onstwedder Boys JO15-1 Sportpark Lubbert Bruins 10:30
SJO Coendersborg JO14-1 - Onstwedder Boys JO14-1G Sportpark Coendersborg 10:50
SC Scheemda 3 - Onstwedder Boys 4 Sportpark d'Oosterd 13:30
Borger 3 - Onstwedder Boys 3 Sportpark De Drift 14:30

Zaterdag 12 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys JO14-1G - Be Quick 1887 JO14-2 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO9-1 - WVV JO9-1 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO8-1G - SJO ASVB/Wedde JO8-1 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO11-1 - SJO Kroonpolder JO11-1 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO10-1 - SJO NWWC JO10-1 Sportpark De Boskamp 10:30
Onstwedder Boys JO15-1 - WVV JO15-3 Sportpark De Boskamp 10:30
Onstwedder Boys 4 - SJS 4 Sportpark De Boskamp 12:30
Onstwedder Boys 3 - FC Zuidlaren 3 Sportpark De Boskamp 14:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Westerwolde JO13-1 - Onstwedder Boys JO13-1G Sportpark De Barlage 09:00
Hoogezand JO8-3 - Onstwedder Boys JO8-2 Sportpark De Kalkwijck 09:00
Oosterparkers JO16-1 - Onstwedder Boys JO16-1G Sportpark Kardinge 11:00
SC Scheemda 2 - Onstwedder Boys 2 Sportpark d'Oosterd 12:30
Tiendeveen 1 - Onstwedder Boys 1 Sportpark De Veenhoek 14:30

Vrijdag 18 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys VR1 - Westerwolde VR1 Sportpark De Barlage 19:30
Onstwedder Boys 35+1 - SV Mussel 35+1 Sportpark Buunerdrome 19:30
Onstwedder Boys 35+1 - SJS 35+1 Sportpark Buunerdrome 20:00
Onstwedder Boys VR1 - Bellingwolde VR1 Sportpark De Barlage 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Wedde VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark De Barlage 19:50
Nieuw Buinen 35+1 - Onstwedder Boys 35+1 Sportpark Buunerdrome 20:30
Alteveer VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark De Barlage 20:50

Zaterdag 19 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys 1 - Wildervank 1 Sportpark De Boskamp 14:30

Uit wedstrijden

momenteel nog geen geplande uitwedstrijden

Zaterdag 26 Oktober 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys JO16-1G - Meedhuizen JO16-1G Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO8-1G - Alteveer JO8-1G Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO11-1 - SJO BBC JO11-1 Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO15-1 - Veendam 1894 JO15-2 Sportpark De Boskamp 10:30
Onstwedder Boys 2 - Meedhuizen 1 Sportpark De Boskamp 12:30
Onstwedder Boys 3 - WVV 2 Sportpark De Boskamp 14:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Harkstede JO10-1 - Onstwedder Boys JO10-1 Sportpark Hamstede 09:00
SJS JO13-1 - Onstwedder Boys JO13-1G Sportpark Julianastraat 09:00
Wildervank JO8-2 - Onstwedder Boys JO8-2 Sportpark a/d Woortmanslaan 09:30
VHK 1 - Onstwedder Boys 1 Sportpark Monnikenmolen 14:30
SETA 2 - Onstwedder Boys 4 Sportpark Schoolstraat 14:30

Vrijdag 01 November 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys VR1 - Wedde VR1 Sportpark Jonne Hindriks 19:30
Onstwedder Boys VR1 - Bellingwolde VR1 Sportpark Jonne Hindriks 20:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Westerwolde VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark Jonne Hindriks 19:50
Alteveer VR1 - Onstwedder Boys VR1 Sportpark Jonne Hindriks 20:50

Zaterdag 02 November 2019

Thuis wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
Onstwedder Boys JO8-1G - Musselkanaal JO8-1G Sportpark De Boskamp 09:00
Onstwedder Boys JO10-1 - Veendam 1894 JO10-3 Sportpark De Boskamp 10:30
Onstwedder Boys 4 - Westerlee 2 Sportpark De Boskamp 12:30
Onstwedder Boys 1 - HS'88 1 Sportpark De Boskamp 14:30

Uit wedstrijden

Thuis Uit Locatie Aanvang
SJO ZVC'14 JO11-1 - Onstwedder Boys JO11-1 Sportpark De Hoogkaamp 09:00
Bellingwolde JO13-1 - Onstwedder Boys JO13-1G Sportpark Bellingwolde 10:00
Beilen JO8-2 - Onstwedder Boys JO8-2 Sportpark Noordwest 10:15
SJO Oldambt JO14-1 - Onstwedder Boys JO14-1G Sportpark d'Oosterd 10:30
Veendam 1894 JO9-1 - Onstwedder Boys JO9-1 Sportpark Langeleegte 10:30
Stadskanaal JO15-2 - Onstwedder Boys JO15-1 Sportpark Pagedal 10:30
SIOS JO16-1 - Onstwedder Boys JO16-1G Sportpark de Lange Twee 10:30