Jeugd

JO19 1

JO 19.1 1 Johbian Lukens M 2 Harm Rozema M 3 Mark-Jan Wubs M 4 Thorin Staalduinen M 5 Henrik Trenning M 6 Ben Wilzing M 7 Jarko Wubs M 8 Anne Wilzing M 9 Michel Beikes M 10 Luc Nieuwenhuis M 11 Hermen Kiel M 12 Giel Bruining M 13 Jarno Hilverts M 14 Gijs Prins M 15 Jarno Te Raa M 16 Thijs Visscher M 17 Marijn Roelfsema M 18 Sem Nieuwenhuis M Trainer: Rick Wakker Leider: Jan Hidde Wilzing

JO16 1

      Achterste rij: Fokko Bloem (leider), Nick Wagenaar (trainer), Bart Visscher, Leon Smith, Lisanne Bloem, Niels Lantinga, Rick Heijes, Mart Wilzing en Andre van der Laan (leider) Voorste rij: Senna Scholtens, Myrthe Jonker, David Veendorp, Timo Huls, Jarno Sterenborg en Arjen Velthuis   Trainer: Rick Wakker/ Berjan Scheper Leider: Fokko Bloem Leider: Andre van …

JO15 1

1 Gerald Wubs M 2 Reint-Jan Wubs M 3 Ruben Buist M 4 Nienke Bekker V 5 Bram Hilverts M 6 Yannick Freitag M 7 Jesse Hilgenga M 8 Marwin Raatjes M 9 Anne Eelsing V 10 Jasper Luring M 11Gert Jan Bouwland M 12 Abush Roo M 13 Roan Stubbe M 14 Marijn Huls M 15 Peter de Groot M Trainer: Gerko Scheper Leider: Bert de Roo Leider: Jan Huls

JO14 1

1 Karlijn Nijboer V 2 Daniëlle Girbes V 3 Janna Rijks V 4 Pascal Groot M 5 Lars Horlings M 6 Luuk Meinders M 7 Rechy El Yahyaoui M 8 Brian Duimerink M 9 Tobias Kremer M 10 Wouter Wubs M 11 Jelle Visser M 12 Lars Bekker M 13 Martin Strockmeijer M Trainer: Berjan Scheper Leider: Johan Bekker Leider:  

JO13 1

Achterste rij: Benny Bont (leider), Sven Jaegers (trainer/ leider), Gerard de Wit (leider) en Barth Halmingh (leider) Derde rij: Iza Kingma, Kylian Lammens, Rick Bont, Gerjan Roelfsema en Thijs Halmingh Tweede rij: Ivar Stubbe, Martijn de Wit, Gerard Bouwland en Rik Hoekzema Voorste rij: Milan Tempel, Bart Visser, Gert Rijks en Dennis Schrik   Trainer: Sven …

JO11 1

1 Dennis Scholtens M 2 Thijs Mulder M 3 Anton Laninga M 4 Ruben Ploeger M 5 Mike Wubs M 6 Arjen Wever M 7 Gerben Kruiter M 8 Robin Smit M 9 Tijn Eelsing M 10 Rik Nijland M Trainer: Martin Smit/Kor Bodewits Leider: Gerard Mulder Leider: Martin Smit

JO11 2

1 Wilco Wubs M 2 Jowan Loves M 3 Roan Hilverts M 4 Robert Koskamp M 5 Seth Bijl M 6 Gideon Volders M 7 Arjen Sterenborg M 8 Tom Schut M 9 Marthijn Scholtens M 10 Milan Smit M Trainer: Sem Nieuwenhuis Leider: Elmar Bijl Leider: Kor Bodewits

JO9 1

Achterste rij: Wim Brugge (leider), Yan Mulder (leider) en Mark Fissering (trainer) Middelste rij: Mark Harkema, Lian Schaap, Giel Sterenborg, Daan Brugge en Teis Huiges Voorste rij: Fayèn Holwerda, Bas Wubs, Chris Mulder en Maarten Kruiter   Trainer: Mark Fissering Leider: Yan Mulder Leider: Wim Brugge

JO8-1g

Achterste rij: Berjan Scheper (leider), Yannick Roelfsema, Jasper Ploeger, Harmon Sassen, Judah van der Heide, Remko van der Heide en Erik Ploeger (trainer/ leider) Voorste rij: Jorian Vloo, Bram Harkema, Sil Bijl en Daan Ploeger   Trainer: Erik Ploeger Leider: Erik Ploeger Leider: Berjan Scheper