Terug naar Heren

Derde elftal

Selectie derde elftal seizoen 2022-2023

Onstwedder Boys 3 2021-2022

Achter (vlnr): Gert Veldhuis, Koert Roelfsema, Ben Wilzing, Raymond Postema, Rene Jonker, Hendrik Scholtens, Mark Fissering, Alex Streuding en David Bots. Voor (vlnr): Gerard Schaap, Germen Veldhuis, Erik Beikes, Wubbe Prins, Peter Nieuwenhuis, Sjoerd Schaap, Tommie Hoogendoorn en Wubbian Brugge. Op de foto ontbreken: Harm-Jan Kuper, Eddie Prins, Gerald Raveling en Frank Schurink.

Prins, Wubbe
Beikes, Erik
Bots, David
Brugge, Wubbian
Fissering, Mark
Hogendoorn, Tommie
Nieuwenhuis, Peter
Postema, Raymond
Prins, Eddie
Raveling, Gerald
Schaap, Gerard
Schaap, Sjoerd
Scholtens, Hendrik
Streuding, Alex
Veldhuis, Germen
Nijboer, Marcel
Bakker, Ernst-Jan
Prins, Sven
Prophitius, Lars
 
 
 
 
 

 

 

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 VVS 3 2 1 1 0 4 5 3
2 SV Mussel 2 2 1 1 0 4 3 1
3 Meeden 2 1 1 0 0 3 23 0
4 ST Veelerveen/Westerwolde 2 1 1 0 0 3 5 2
5 SPW 2 1 1 0 0 3 3 2
6 SETA 2 2 1 0 1 3 6 4
7 SGV 2 2 0 2 0 2 4 4
8 Muntendam 2 2 0 2 0 2 3 3
9 Onstwedder Boys 3 1 0 0 1 0 0 2
10 PJC 2 1 0 0 1 0 2 5
11 Siddeburen 1 1 0 0 1 0 0 23
12 SJS 5 2 0 0 2 0 3 8

Uitslagen

2022-09-24 SETA 2 - SJS 5 5 - 1
2022-09-24 SV Mussel 2 - Muntendam 2 1 - 1
2022-09-24 SGV 2 - VVS 3 2 - 2
2022-10-01 Meeden 2 - Siddeburen 1 23 - 0
2022-10-01 Onstwedder Boys 3 - SV Mussel 2 0 - 2
2022-10-01 SJS 5 - SPW 2 2 - 3
2022-10-01 Muntendam 2 - SGV 2 2 - 2
2022-10-01 VVS 3 - SETA 2 3 - 1
2022-10-01 PJC 2 - ST Veelerveen/Westerwolde 2 2 - 5

Programma

2022-10-08 00:00:00.00 SETA 2 - Muntendam 2 aanv. 12:00 uur
2022-10-08 00:00:00.00 PJC 2 - Onstwedder Boys 3 aanv. 14:00 uur
2022-10-08 00:00:00.00 SGV 2 - SV Mussel 2 aanv. 14:30 uur
2022-10-08 00:00:00.00 Siddeburen 1 - SJS 5 aanv. 15:00 uur
2022-10-08 00:00:00.00 ST Veelerveen/Westerwolde 2 - Meeden 2 aanv. 16:00 uur
2022-10-15 00:00:00.00 Onstwedder Boys 3 - SGV 2 aanv. 12:30 uur
2022-10-15 00:00:00.00 SJS 5 - ST Veelerveen/Westerwolde 2 aanv. 12:30 uur
2022-10-15 00:00:00.00 Muntendam 2 - SPW 2 aanv. 14:00 uur
2022-10-15 00:00:00.00 Meeden 2 - PJC 2 aanv. 14:30 uur
2022-10-15 00:00:00.00 SV Mussel 2 - SETA 2 aanv. 14:30 uur
2022-10-15 00:00:00.00 VVS 3 - Siddeburen 1 aanv. 14:30 uur
2022-10-18 00:00:00.00 Siddeburen 1 - PJC 2 aanv. 20:00 uur
2022-10-22 00:00:00.00 ST Veelerveen/Westerwolde 2 - Onstwedder Boys 3 aanv. 16:00 uur
2022-10-29 00:00:00.00 SETA 2 - SGV 2 aanv. 12:00 uur
2022-10-29 00:00:00.00 Meeden 2 - Onstwedder Boys 3 aanv. 14:30 uur
2022-10-29 00:00:00.00 SPW 2 - SV Mussel 2 aanv. 14:30 uur
2022-10-29 00:00:00.00 PJC 2 - SJS 5 aanv. 14:45 uur
2022-10-29 00:00:00.00 Siddeburen 1 - Muntendam 2 aanv. 15:00 uur
2022-10-29 00:00:00.00 ST Veelerveen/Westerwolde 2 - VVS 3 aanv. 16:00 uur
2022-11-05 00:00:00.00 Onstwedder Boys 3 - SETA 2 aanv. 12:30 uur
2022-11-05 00:00:00.00 SJS 5 - Meeden 2 aanv. 12:30 uur
2022-11-05 00:00:00.00 Muntendam 2 - ST Veelerveen/Westerwolde 2 aanv. 14:00 uur
2022-11-05 00:00:00.00 SV Mussel 2 - Siddeburen 1 aanv. 14:30 uur
2022-11-05 00:00:00.00 SGV 2 - SPW 2 aanv. 14:30 uur
2022-11-05 00:00:00.00 VVS 3 - PJC 2 aanv. 14:30 uur