Terug naar Jeugd

JO13 1

Achterste rij: Benny Bont (leider), Sven Jaegers (trainer/ leider), Gerard de Wit (leider) en Barth Halmingh (leider)
Derde rij: Iza Kingma, Kylian Lammens, Rick Bont, Gerjan Roelfsema en Thijs Halmingh
Tweede rij: Ivar Stubbe, Martijn de Wit, Gerard Bouwland en Rik Hoekzema
Voorste rij: Milan Tempel, Bart Visser, Gert Rijks en Dennis Schrik

 

Trainer: Sven Jaegers
Leider: Benny Bont
Leider: Gerard de Wit
Leider: Barth Halmingh

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 Bellingwolde JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
2 Emmen JO13-2 0 0 0 0 0 0 0
3 Noordster JO13-2 0 0 0 0 0 0 0
4 Onstwedder Boys JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0
5 Pekelder Boys JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
6 Sellingen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO Oldambt JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
8 SJS JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Ter Apel '96 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0
10 Veendam 1894 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0
11 Westerwolde JO13-1 0 0 0 0 0 0 0
12 Wildervank JO13-3 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

2019-09-21 00:00:00.00 Sellingen JO13-1 - Pekelder Boys JO13-1 aanv. 10:00 uur
2019-09-21 00:00:00.00 Westerwolde JO13-1 - Bellingwolde JO13-1 aanv. 10:30 uur
2019-09-21 00:00:00.00 SJO Oldambt JO13-1 - FC Ter Apel '96 JO13-2 aanv. 11:15 uur
2019-09-21 00:00:00.00 Onstwedder Boys JO13-1G - Noordster JO13-2 aanv. 12:00 uur
2019-09-28 00:00:00.00 Noordster JO13-2 - Westerwolde JO13-1 aanv. 09:00 uur
2019-09-28 00:00:00.00 Pekelder Boys JO13-1 - SJS JO13-1 aanv. 09:00 uur
2019-09-28 00:00:00.00 FC Ter Apel '96 JO13-2 - Sellingen JO13-1 aanv. 09:00 uur
2019-09-28 00:00:00.00 Bellingwolde JO13-1 - Veendam 1894 JO13-2 aanv. 10:00 uur
2019-09-28 00:00:00.00 Wildervank JO13-3 - Onstwedder Boys JO13-1G aanv. 12:15 uur
2019-10-05 00:00:00.00 Sellingen JO13-1 - Bellingwolde JO13-1 aanv. 10:00 uur
2019-10-05 00:00:00.00 Onstwedder Boys JO13-1G - Veendam 1894 JO13-2 aanv. 10:30 uur
2019-10-05 00:00:00.00 SJS JO13-1 - Westerwolde JO13-1 aanv. 10:45 uur
2019-10-05 00:00:00.00 SJO Oldambt JO13-1 - Noordster JO13-2 aanv. 11:15 uur
2019-10-05 00:00:00.00 FC Ter Apel '96 JO13-2 - Wildervank JO13-3 aanv. 12:30 uur
2019-10-12 00:00:00.00 Noordster JO13-2 - Sellingen JO13-1 aanv. 09:00 uur
2019-10-12 00:00:00.00 Pekelder Boys JO13-1 - FC Ter Apel '96 JO13-2 aanv. 09:00 uur
2019-10-12 00:00:00.00 Veendam 1894 JO13-2 - SJS JO13-1 aanv. 09:00 uur
2019-10-12 00:00:00.00 Westerwolde JO13-1 - Onstwedder Boys JO13-1G aanv. 09:00 uur
2019-10-12 00:00:00.00 Bellingwolde JO13-1 - SJO Oldambt JO13-1 aanv. 14:00 uur