Terug naar Jeugd

JO13 1

Achterste rij: Benny Bont (leider), Sven Jaegers (trainer/ leider), Gerard de Wit (leider) en Barth Halmingh (leider)
Derde rij: Iza Kingma, Kylian Lammens, Rick Bont, Gerjan Roelfsema en Thijs Halmingh
Tweede rij: Ivar Stubbe, Martijn de Wit, Gerard Bouwland en Rik Hoekzema
Voorste rij: Milan Tempel, Bart Visser, Gert Rijks en Dennis Schrik

 

Trainer: Sven Jaegers
Leider: Benny Bont
Leider: Gerard de Wit
Leider: Barth Halmingh

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 Twedo JO13-1 8 8 0 0 24 51 6
2 HOC JO13-1 8 6 0 2 18 41 6
3 Onstwedder Boys JO13-1G 8 6 0 2 18 38 12
4 SC Angelslo JO13-1 6 5 0 1 15 18 15
5 Drenthina JO13-1 7 5 0 2 15 38 10
6 Raptim JO13-2 8 4 1 3 13 26 17
7 vv Sweel JO13-1 8 3 0 5 9 28 18
8 DZOH JO13-3 8 3 0 5 9 28 37
9 ST Germanicus/CSVC JO13-2 8 2 1 5 7 20 35
10 CEC JO13-1 7 1 0 6 3 4 44
11 Bargeres JO13-1 8 1 0 7 3 9 45
12 FC Klazienaveen JO13-2 8 1 0 7 3 13 69

Uitslagen

2018-11-08 HOC JO13-1 - Bargeres JO13-1 9 - 0
2018-11-10 vv Sweel JO13-1 - Twedo JO13-1 2 - 5
2018-11-10 Onstwedder Boys JO13-1G - Drenthina JO13-1 3 - 2
2018-11-10 HOC JO13-1 - ST Germanicus/CSVC JO13-2 3 - 0
2018-11-10 Raptim JO13-2 - DZOH JO13-3 7 - 1
2018-11-10 Bargeres JO13-1 - FC Klazienaveen JO13-2 5 - 2
2018-11-17 FC Klazienaveen JO13-2 - HOC JO13-1 0 - 11
2018-11-17 Drenthina JO13-1 - Raptim JO13-2 3 - 1
2018-11-17 CEC JO13-1 - vv Sweel JO13-1 0 - 5
2018-11-17 DZOH JO13-3 - Bargeres JO13-1 3 - 2
2018-11-17 Twedo JO13-1 - SC Angelslo JO13-1 10 - 1
2018-11-17 ST Germanicus/CSVC JO13-2 - Onstwedder Boys JO13-1G 1 - 2

Programma

2018-11-20 00:00:00.00 SC Angelslo JO13-1 - CEC JO13-1 aanv. 18:45 uur
2018-11-24 00:00:00.00 vv Sweel JO13-1 - ST Germanicus/CSVC JO13-2 aanv. 09:30 uur
2018-11-24 00:00:00.00 Onstwedder Boys JO13-1G - Raptim JO13-2 aanv. 09:55 uur
2018-11-24 00:00:00.00 SC Angelslo JO13-1 - FC Klazienaveen JO13-2 aanv. 10:00 uur
2018-11-24 00:00:00.00 CEC JO13-1 - Drenthina JO13-1 aanv. 10:00 uur
2018-11-24 00:00:00.00 Bargeres JO13-1 - Twedo JO13-1 aanv. 10:30 uur
2018-11-24 00:00:00.00 HOC JO13-1 - DZOH JO13-3 aanv. 11:00 uur
2018-12-01 00:00:00.00 Onstwedder Boys JO13-1G - vv Sweel JO13-1 aanv. 09:00 uur
2018-12-01 00:00:00.00 DZOH JO13-3 - CEC JO13-1 aanv. 09:00 uur
2018-12-01 00:00:00.00 Twedo JO13-1 - FC Klazienaveen JO13-2 aanv. 09:00 uur
2018-12-01 00:00:00.00 Drenthina JO13-1 - HOC JO13-1 aanv. 09:30 uur
2018-12-01 00:00:00.00 Raptim JO13-2 - SC Angelslo JO13-1 aanv. 11:00 uur
2018-12-01 00:00:00.00 ST Germanicus/CSVC JO13-2 - Bargeres JO13-1 aanv. 14:30 uur
2018-12-08 00:00:00.00 FC Klazienaveen JO13-2 - Raptim JO13-2 aanv. 09:00 uur
2018-12-08 00:00:00.00 vv Sweel JO13-1 - DZOH JO13-3 aanv. 09:30 uur
2018-12-08 00:00:00.00 CEC JO13-1 - Twedo JO13-1 aanv. 10:00 uur
2018-12-08 00:00:00.00 SC Angelslo JO13-1 - ST Germanicus/CSVC JO13-2 aanv. 10:00 uur
2018-12-08 00:00:00.00 HOC JO13-1 - Onstwedder Boys JO13-1G aanv. 11:00 uur
2018-12-08 00:00:00.00 Bargeres JO13-1 - Drenthina JO13-1 aanv. 11:30 uur
2018-12-15 00:00:00.00 Drenthina JO13-1 - SC Angelslo JO13-1 aanv. 09:30 uur