Terug naar Heren

Tweede elftal


 

 

 

 

 

Achter (vlnr): Sem Nieuwenhuis (JO17), Thijs Visscher (JO17), Bert Jan Wilzing, Germen Veldhuis en Luc Nieuwenhuis (JO17).

Midden (vlnr): Jans van Dijk (sponsor), Alex Streuding, Anne Wilzing (JO17), Fokke Kramer, Raymond Postma en Mark Kruize (leider).

Voor (vlnr): Jan Roelfsema (assistent scheidsrechter), Berjan Scheper, Rick Wakker, Wouter Spaans, Hendrik Scholtens, David Bots en Marthijn Bruggers.

SELECTIE TWEEDE ELFTAL SEIZOEN 2017-2018

  • Sion Bleker
  • David Bots
  • Bart Bruggers
  • Marthijn Bruggers
  • Fokke Kramer
  • Gerjan Kruiter
  • Raymond Postma
  • Hendrik Scholtens
  • Alex Streuding
  • Wouter Spaans (K)
  • Germen Veldhuis
  • Rik Wakker
  • Bert-Jan Wilzing

Trainer: Richard Streuding

Leider: Mark Kruize

Sponsor: van Dijk

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 Hollandscheveld 3 15 11 1 3 34 33 20
2 VVS 2 14 7 4 3 25 38 21
3 Fit Boys 2 14 7 3 4 24 30 18
4 SJS 2 15 7 2 6 23 30 33
5 Vitesse'63 2 14 7 1 6 22 38 26
6 Hoogeveen 2 15 6 3 6 21 26 33
7 Onstwedder Boys 2 13 6 1 6 19 27 24
8 CSVC 2 13 4 4 5 16 24 26
9 BSVV 2 15 4 2 9 14 26 38
10 Noordscheschut 4 14 4 1 9 13 19 43
11 Elim 2 12 3 0 9 2 20 29 7

Uitslagen

2018-04-07 Hoogeveen 2 - SJS 2 2 - 1
2018-04-07 Noordscheschut 4 - Onstwedder Boys 2 0 - 3
2018-04-07 Vitesse'63 2 - BSVV 2 3 - 0
2018-04-07 CSVC 2 - Fit Boys 2 0 - 3
2018-04-07 Hollandscheveld 3 - VVS 2 1 - 1
2018-04-10 CSVC 2 - BSVV 2 3 - 1
2018-04-14 SJS 2 - Noordscheschut 4 4 - 2
2018-04-14 BSVV 2 - Hollandscheveld 3 1 - 2
2018-04-14 Fit Boys 2 - Hoogeveen 2 2 - 0
2018-04-14 VVS 2 - CSVC 2 3 - 1
2018-04-17 CSVC 2 - Hoogeveen 2 0 - 2
2018-04-17 VVS 2 - Elim 2 -

Programma

21/04/2018 CSVC 2 - SJS 2 aanv. 14:30 uur
21/04/2018 VVS 2 - Fit Boys 2 aanv. 14:30 uur
21/04/2018 Noordscheschut 4 - Hoogeveen 2 aanv. 14:30 uur
21/04/2018 Hollandscheveld 3 - Elim 2 aanv. 14:30 uur
21/04/2018 Vitesse'63 2 - Onstwedder Boys 2 aanv. 14:45 uur
25/04/2018 BSVV 2 - Noordscheschut 4 aanv. 19:30 uur
28/04/2018 Elim 2 - Hoogeveen 2 aanv. 12:30 uur
28/04/2018 Hollandscheveld 3 - CSVC 2 aanv. 14:30 uur
28/04/2018 Onstwedder Boys 2 - VVS 2 aanv. 14:30 uur
01/05/2018 VVS 2 - SJS 2 aanv. 19:00 uur
01/05/2018 Fit Boys 2 - Elim 2 aanv. 19:00 uur
01/05/2018 Vitesse'63 2 - Hollandscheveld 3 aanv. 19:00 uur
01/05/2018 CSVC 2 - Onstwedder Boys 2 aanv. 19:15 uur
05/05/2018 Noordscheschut 4 - Fit Boys 2 aanv. 12:30 uur
05/05/2018 Elim 2 - CSVC 2 aanv. 12:30 uur
05/05/2018 BSVV 2 - Onstwedder Boys 2 aanv. 12:45 uur
05/05/2018 Vitesse'63 2 - Hoogeveen 2 aanv. 14:45 uur
08/05/2018 VVS 2 - Elim 2 aanv. 20:00 uur
12/05/2018 Hoogeveen 2 - VVS 2 aanv. 11:30 uur
12/05/2018 SJS 2 - Vitesse'63 2 aanv. 12:00 uur
12/05/2018 Elim 2 - Noordscheschut 4 aanv. 12:30 uur
12/05/2018 Onstwedder Boys 2 - CSVC 2 aanv. 14:30 uur
12/05/2018 Fit Boys 2 - BSVV 2 aanv. 14:30 uur
19/05/2018 Elim 2 - Onstwedder Boys 2 aanv. 12:30 uur
19/05/2018 Noordscheschut 4 - CSVC 2 aanv. 12:30 uur
19/05/2018 BSVV 2 - SJS 2 aanv. 12:45 uur
19/05/2018 Hollandscheveld 3 - Fit Boys 2 aanv. 14:30 uur
19/05/2018 Vitesse'63 2 - VVS 2 aanv. 14:45 uur