Terug naar Heren

Tweede elftal


 

 

 

 

 

Achter (vlnr): Sem Nieuwenhuis (JO17), Thijs Visscher (JO17), Bert Jan Wilzing, Germen Veldhuis en Luc Nieuwenhuis (JO17).

Midden (vlnr): Jans van Dijk (sponsor), Alex Streuding, Anne Wilzing (JO17), Fokke Kramer, Raymond Postma en Mark Kruize (leider).

Voor (vlnr): Jan Roelfsema (assistent scheidsrechter), Berjan Scheper, Rick Wakker, Wouter Spaans, Hendrik Scholtens, David Bots en Marthijn Bruggers.

SELECTIE TWEEDE ELFTAL SEIZOEN 2018-2019

  • David Bots
  • Bart Bruggers
  • Marthijn Bruggers
  • Gerjan Kruiter
  • Raymond Postma
  • Hendrik Scholtens
  • Alex Streuding
  • Wouter Spaans (K)
  • Germen Veldhuis
  • Rik Wakker
  • Bert-Jan Wilzing

Trainer: Richard Streuding

Leider: Vacant

Sponsor: van Dijk

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 SJS 3 14 14 0 0 42 60 15
2 SC Scheemda 2 15 10 1 4 31 48 24
3 LTC 4 16 9 2 5 29 48 34
4 Wildervank 4 16 8 4 4 28 40 23
5 Borger 2 16 8 2 6 26 54 40
6 ACV 5 14 7 0 7 21 29 32
7 FC Ter Apel '96 1 15 6 2 7 20 37 37
8 Onstwedder Boys 2 13 5 2 6 17 33 35
9 FC Amboina 2 16 4 0 12 12 34 77
10 SV Mussel 2 14 3 0 11 9 30 54
11 SVBO 2 15 1 1 13 4 14 56

Uitslagen

2019-04-06 SC Scheemda 2 - LTC 4 2 - 2
2019-04-06 ACV 5 - Wildervank 4 1 - 3
2019-04-06 SVBO 2 - Onstwedder Boys 2 0 - 0
2019-04-06 FC Ter Apel '96 1 - Borger 2 3 - 4
2019-04-06 FC Amboina 2 - SJS 3 1 - 12
2019-04-13 Wildervank 4 - FC Amboina 2 5 - 1
2019-04-13 LTC 4 - FC Ter Apel '96 1 3 - 2
2019-04-17 SJS 3 - Borger 2 6 - 1

Programma

2019-04-20 00:00:00.00 LTC 4 - Onstwedder Boys 2 aanv. 14:30 uur
2019-04-23 00:00:00.00 SV Mussel 2 - ACV 5 aanv. 19:30 uur
2019-04-25 00:00:00.00 SJS 3 - SVBO 2 aanv. 19:00 uur
2019-04-30 00:00:00.00 SC Scheemda 2 - SVBO 2 aanv. 19:00 uur
2019-04-30 00:00:00.00 SV Mussel 2 - FC Ter Apel '96 1 aanv. 19:00 uur
2019-05-04 00:00:00.00 SC Scheemda 2 - Wildervank 4 aanv. 12:30 uur
2019-05-04 00:00:00.00 SJS 3 - SV Mussel 2 aanv. 14:00 uur
2019-05-04 00:00:00.00 ACV 5 - Borger 2 aanv. 14:30 uur
2019-05-04 00:00:00.00 SVBO 2 - LTC 4 aanv. 14:30 uur
2019-05-04 00:00:00.00 FC Amboina 2 - Onstwedder Boys 2 aanv. 14:30 uur
2019-05-07 00:00:00.00 Onstwedder Boys 2 - FC Ter Apel '96 1 aanv. 19:00 uur
2019-05-11 00:00:00.00 Borger 2 - SJS 3 aanv. 12:00 uur
2019-05-11 00:00:00.00 SV Mussel 2 - FC Amboina 2 aanv. 14:30 uur
2019-05-11 00:00:00.00 Onstwedder Boys 2 - ACV 5 aanv. 14:30 uur
2019-05-11 00:00:00.00 FC Ter Apel '96 1 - SC Scheemda 2 aanv. 14:30 uur
2019-05-11 00:00:00.00 Wildervank 4 - SVBO 2 aanv. 17:00 uur
2019-05-16 00:00:00.00 Onstwedder Boys 2 - SC Scheemda 2 aanv. 19:30 uur
2019-05-18 00:00:00.00 SJS 3 - Onstwedder Boys 2 aanv. 12:30 uur
2019-05-18 00:00:00.00 ACV 5 - LTC 4 aanv. 14:30 uur
2019-05-18 00:00:00.00 SV Mussel 2 - Wildervank 4 aanv. 14:30 uur
2019-05-18 00:00:00.00 SVBO 2 - FC Ter Apel '96 1 aanv. 14:30 uur
2019-05-18 00:00:00.00 FC Amboina 2 - Borger 2 aanv. 16:15 uur