Terug naar Heren

Tweede elftal

SELECTIE TWEEDE ELFTAL SEIZOEN 2022-2023

Onstwedder Boys 2 2021-2022

Achter (vlnr): Gerjan Kruiter, Berjan Scheper, Bart Bruggers, Luc Nieuwenhuis, Jarno te Raa. Midden (vlnr): Gerrie Koster (trainer), Marthijn Burggers, Rick Heijes, Mark Meijer, Bert Jan Wilzing, Ruben Buist, Jelle de Vries en Gert Veldhuis (interim leider). Voor (vlnr): Leon Smith, Abel Jan Huiges, Senna Scholtens, David Veendorp, Gijs Prins en Michel Beikes. Op de foto ontbreken Hermen Kiel, Giel Bruining en Ties Bruining

 

Bart Bruggers
Marthijn Bruggers
Giel Bruining
Rick Heijes
Abel Jan Huiges
Nanne Huiges
Hermen Kiel
Gerjan Kruiter
Mark Meijer
Gijs Prins
Berjan Scheper
Senna Scholtens
Leon Smith
Jelle de Vries
Ben Wilzing
Jarko Wubs
Abush de Roo
 
 
 
Trainer: Gerrie Koster
Leider: Vacant
Grensrechter: Vacant

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 Amicitia VMC 4 12 10 0 2 30 55 17
2 SJS 3 12 9 0 3 27 29 29
3 HSC 2 11 6 3 2 21 43 17
4 GVAV-Rapiditas 3 7 5 1 1 16 28 9
5 Wildervank 3 9 5 1 3 16 28 24
6 WVV 2 9 5 1 3 16 19 26
7 Onstwedder Boys 2 9 3 1 5 10 18 17
8 VVS 2 8 3 0 5 9 12 19
9 SC Stadspark 4 9 3 0 6 9 24 31
10 The Knickerbockers 13 10 2 1 7 7 11 26
11 Veendam 1894 3 9 2 0 7 6 14 32
12 The Knickerbockers 14 9 0 0 9 0 6 40

Uitslagen

2024-02-10 Veendam 1894 3 - Amicitia VMC 4 1 - 2
2024-02-10 Onstwedder Boys 2 - SJS 3 2 - 0
2024-02-10 SC Stadspark 4 - The Knickerbockers 13 5 - 1
2024-02-17 VVS 2 - The Knickerbockers 14 3 - 1
2024-02-17 Amicitia VMC 4 - WVV 2 10 - 1
2024-02-17 The Knickerbockers 13 - SJS 3 0 - 3
2024-02-24 Veendam 1894 3 - SC Stadspark 4 3 - 6
2024-02-24 Wildervank 3 - The Knickerbockers 14 7 - 1
2024-02-24 GVAV-Rapiditas 3 - Onstwedder Boys 2 4 - 2
2024-02-24 SJS 3 - WVV 2 5 - 3

Programma

2024-02-24 00:00:00.00 The Knickerbockers 13 - VVS 2 aanv. 12:15 uur
2024-03-02 00:00:00.00 VVS 2 - GVAV-Rapiditas 3 aanv. 12:30 uur
2024-03-02 00:00:00.00 WVV 2 - HSC 2 aanv. 14:15 uur
2024-03-02 00:00:00.00 SJS 3 - SC Stadspark 4 aanv. 14:30 uur
2024-03-02 00:00:00.00 The Knickerbockers 14 - Amicitia VMC 4 aanv. 14:30 uur
2024-03-02 00:00:00.00 Wildervank 3 - Onstwedder Boys 2 aanv. 15:00 uur
2024-03-02 00:00:00.00 The Knickerbockers 13 - Veendam 1894 3 aanv. 17:00 uur
2024-03-09 00:00:00.00 Amicitia VMC 4 - The Knickerbockers 13 aanv. 12:15 uur
2024-03-09 00:00:00.00 Veendam 1894 3 - SJS 3 aanv. 12:30 uur
2024-03-09 00:00:00.00 HSC 2 - VVS 2 aanv. 13:00 uur
2024-03-09 00:00:00.00 Onstwedder Boys 2 - WVV 2 aanv. 14:30 uur
2024-03-09 00:00:00.00 GVAV-Rapiditas 3 - The Knickerbockers 14 aanv. 14:30 uur
2024-03-09 00:00:00.00 SC Stadspark 4 - Wildervank 3 aanv. 16:30 uur
2024-03-16 00:00:00.00 VVS 2 - Onstwedder Boys 2 aanv. 12:30 uur
2024-03-16 00:00:00.00 The Knickerbockers 14 - The Knickerbockers 13 aanv. 14:30 uur
2024-03-16 00:00:00.00 SJS 3 - Amicitia VMC 4 aanv. 14:30 uur
2024-03-16 00:00:00.00 GVAV-Rapiditas 3 - HSC 2 aanv. 14:30 uur
2024-03-16 00:00:00.00 Wildervank 3 - Veendam 1894 3 aanv. 15:00 uur
2024-03-16 00:00:00.00 WVV 2 - SC Stadspark 4 aanv. 15:00 uur
2024-03-23 00:00:00.00 Veendam 1894 3 - WVV 2 aanv. 12:30 uur
2024-03-23 00:00:00.00 HSC 2 - The Knickerbockers 14 aanv. 13:00 uur
2024-03-23 00:00:00.00 Amicitia VMC 4 - Wildervank 3 aanv. 13:00 uur
2024-03-23 00:00:00.00 Onstwedder Boys 2 - GVAV-Rapiditas 3 aanv. 14:30 uur
2024-03-23 00:00:00.00 SC Stadspark 4 - VVS 2 aanv. 16:30 uur