Terug naar Heren

Eerste elftal

 

SELECTIE EERSTE ELFTAL SEIZOEN 2017 – 2018

Achter (vlnr): Gerjan Kruiter, Nick Wagenaar, Elmar Bijl, Nanne Huiges, Harm Visser, Gerko Scheper, Jelle de Vries en Berjan Scheper.

Midden (vlnr): Mark Kruize (leider), Geoffrey Aartsma, Sven Jaegers, Ties Bruining, Gerbrand Spaans, Gerben Meems, Marthijn Bruggers, Bert-Jan Wilzing en Richard Streuding (trainer).

Voor (vlnr): Peter de Jong (grensrechter), Abel Jan Huiges, Gerwin de Wijk, Rein Koudstaal, Wouter Spaans, Rutgert Tipker, Anne Wilzing, Bram Hulzebos (verzorger).

Trainer: Richard Streuding

Leider:  Mark Kruize

Verzorger: Bram Hulzebos

Ass. scheidsrechter: Peter de Jong

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM
1 SC Angelslo 1 0 0 0 0 0 0 0
2 DKB 1 0 0 0 0 0 0 0
3 HS'88 1 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Mussel 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuw Balinge 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Onstwedder Boys 1 0 0 0 0 0 0 0
7 SCN 1 0 0 0 0 0 0 0
8 SJS 1 0 0 0 0 0 0 0
9 SVBO 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Tiendeveen 1 0 0 0 0 0 0 0
11 VHK 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Vitesse'63 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Wildervank 1 0 0 0 0 0 0 0
14 WVV 1 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

2019-09-21 00:00:00.00 HS'88 1 - Vitesse'63 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-21 00:00:00.00 Onstwedder Boys 1 - DKB 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-21 00:00:00.00 SVBO 1 - SV Mussel 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-21 00:00:00.00 Tiendeveen 1 - SCN 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-21 00:00:00.00 Wildervank 1 - SJS 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-21 00:00:00.00 VHK 1 - Nieuw Balinge 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-21 00:00:00.00 SC Angelslo 1 - WVV 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-28 00:00:00.00 SV Mussel 1 - Onstwedder Boys 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-28 00:00:00.00 Nieuw Balinge 1 - Tiendeveen 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-28 00:00:00.00 SJS 1 - HS'88 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-28 00:00:00.00 SCN 1 - SC Angelslo 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-28 00:00:00.00 Vitesse'63 1 - VHK 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-28 00:00:00.00 WVV 1 - Wildervank 1 aanv. 14:30 uur
2019-09-28 00:00:00.00 DKB 1 - SVBO 1 aanv. 15:00 uur
2019-10-05 00:00:00.00 SV Mussel 1 - Wildervank 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-05 00:00:00.00 Onstwedder Boys 1 - SJS 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-05 00:00:00.00 SVBO 1 - SCN 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-05 00:00:00.00 Tiendeveen 1 - HS'88 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-05 00:00:00.00 VHK 1 - WVV 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-05 00:00:00.00 Vitesse'63 1 - Nieuw Balinge 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-05 00:00:00.00 DKB 1 - SC Angelslo 1 aanv. 15:00 uur
2019-10-12 00:00:00.00 HS'88 1 - SVBO 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-12 00:00:00.00 SCN 1 - SV Mussel 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-12 00:00:00.00 SJS 1 - Nieuw Balinge 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-12 00:00:00.00 Tiendeveen 1 - Onstwedder Boys 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-12 00:00:00.00 WVV 1 - DKB 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-12 00:00:00.00 Wildervank 1 - Vitesse'63 1 aanv. 14:30 uur
2019-10-12 00:00:00.00 SC Angelslo 1 - VHK 1 aanv. 14:30 uur