Indeling jeugd 2018-2019

Onderstaand de indeling voor de jeugd seizoen 2018-2019.

De trainingsdagen en tijden worden zo spoedig mogelijk bekend gemaakt.

JO 19.1
1 Johbian Lukens M
2 Harm Rozema M
3 Mark-Jan Wubs M
4 Thorin Staalduinen M
5 Henrik Trenning M
6 Ben Wilzing M
7 Jarko Wubs M
8 Anne Wilzing M
9 Michel Beikes M
10 Luc Nieuwenhuis M
11 Hermen Kiel M
12 Giel Bruining M
13 Jarno Hilverts M
14 Gijs Prins M
15 Jarno Te Raa M
16 Thijs Visscher M
17 Marijn Roelfsema M
18 Sem Nieuwenhuis M

Trainer: Vacature
Leider: Jan Hidde Wilzing

JO 16.1
1 Timo Huls M
2 Niels Lantinga M
3 Jarno Sterenborg M
4 Leon Smith M
5 Rick Heijes M
6 Lisanne Bloem V
7 Myrthe Jonker V
8 Senna Scholtens M
9 Arjen Velthuis M
10 David Veendorp M
11 Mart Wilzing M
12 Bart Visscher M
13 Richelle Laan V

Traine: Rick Wakker/ Berjan Scheper
Leider: Fokko Bloem
Leider: Andre van der Laan

JO 15.1
1 Gerald Wubs M
2 Reint-Jan Wubs M
3 Ruben Buist M
4 Nienke Bekker V
5 Bram Hilverts M
6 Yannick Freitag M
7 Jesse Hilgenga M
8 Marwin Raatjes M
9 Anne Eelsing V
10 Jasper Luring M
11Gert Jan Bouwland M
12 Abush Roo M
13 Roan Stubbe M
14 Marijn Huls M

Trainer: Gerko Scheper
Leider: Bert de Roo
Leider: Jan Huls

JO 14.1
1 Karlijn Nijboer V
2 Daniëlle Girbes V
3 Janna Rijks V
4 Pascal Groot M
5 Lars Horlings M
6 Luuk Meinders M
7 Rechy El Yahyaoui M
8 Brian Duimerink M
9 Tobias Kremer M
10 Wouter Wubs M
11 Jelle Visser M
12 Lars Bekker M
13 Martin Strockmeijer M

Trainer: Berjan Scheper
Leider: Johan Bekker
Leider:

JO 13.1
1 Iza Kingma M
2 Gert Rijks M
3 Rick Bont M
4 Kylian Lammens M
5 Martijn Wit M
6 Gerard Bouwland M
7 Thijs Halmingh M
8 Gerjan Roelfsema M
9 Dennis Schrik M
10 Rik Hoekzema M
11 Bart Visser M
12 Milan Tempel M
13 Ivar Stubbe M

Trainer: Sven Jaegers
Leider: Benny Bont
Leider: Gerard de Wit
Leider: Barth Halmingh

JO 11.1
1 Dennis Scholtens M
2 Thijs Mulder M
3 Anton Laninga M
4 Ruben Ploeger M
5 Mike Wubs M
6 Arjen Wever M
7 Gerben Kruiter M
8 Robin Smit M
9 Tijn Eelsing M
10 Rik Nijland M

Trainer: Martin Smit/Kor Bodewits
Leider: Gerard Mulder
Leider: Martin Smit

JO 11.2
1 Wilco Wubs M
2 Jowan Loves M
3 Roan Hilverts M
4 Robert Koskamp M
5 Seth Bijl M
6 Gideon Volders M
7 Arjen Sterenborg M
8 Tom Schut M
9 Marthijn Scholtens M
10 Milan Smit M

Trainer: Sem Nieuwenhuis
Leider: Elmar Bijl
Leider: Kor Bodewits

JO 9.1
1 Lian Schaap V
2 Bas Wubs M
3 Chris Mulder M
4 Fayen Holwerda V
5 Mark Harkema M
6 Maarten Kruiter M
7 Daan Brugge M
8 Giel Sterenborg M
9 Teis Huiges M

Trainer: Mark Fissering
Leider: Yan Mulder
Leider: Wim Brugge

JO 8.1
1 Jasper Ploeger M
2 Daan Ploeger M
3 Judah van der Heide M
4 Sil Bijl M
5 Jorian Vloo M
6 Yannick Roelfsema M
7 Harmon Sassen M
8 Remko van der Heide M
9 Bram Harkema M

Trainer: Erik Ploeger
Leider: Erik Ploeger
Leider: Berjan Scheper