Terug naar Jeugd

JO8-1g

Achterste rij: Berjan Scheper (leider), Yannick Roelfsema, Jasper Ploeger, Harmon Sassen, Judah van der Heide, Remko van der Heide en Erik Ploeger (trainer/ leider)
Voorste rij: Jorian Vloo, Bram Harkema, Sil Bijl en Daan Ploeger
 

Trainer: Erik Ploeger
Leider: Erik Ploeger
Leider: Berjan Scheper

Stand

Positie Team G W GL V P + - PM

Uitslagen

Er zijn momenteel geen uitslagen bekend

Programma

2019-10-26 00:00:00.00 FC Ter Apel '96 JO8-1 - Musselkanaal JO8-1G aanv. 09:00 uur
2019-10-26 00:00:00.00 SJO Pekela 2000 JO8-1G - Nieuw Buinen JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-10-26 00:00:00.00 Onstwedder Boys JO8-1G - BATO JO8-4G aanv. 09:00 uur
2019-10-26 00:00:00.00 SJS JO8-1 - Westerwolde JO8-1G aanv. 10:00 uur
2019-10-26 00:00:00.00 Bellingwolde JO8-1 - SV Mussel JO8-1 aanv. 10:00 uur
2019-10-26 00:00:00.00 BATO JO8-3G - SJO ASVB/Wedde JO8-1 aanv. 10:45 uur
2019-11-02 00:00:00.00 Onstwedder Boys JO8-1G - Musselkanaal JO8-1G aanv. 09:00 uur
2019-11-02 00:00:00.00 SJO ASVB/Wedde JO8-1 - FC Ter Apel '96 JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-11-02 00:00:00.00 Nieuw Buinen JO8-1 - Bellingwolde JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-11-02 00:00:00.00 BATO JO8-3G - SJS JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-11-02 00:00:00.00 SJO Pekela 2000 JO8-1G - Westerwolde JO8-1G aanv. 09:00 uur
2019-11-02 00:00:00.00 BATO JO8-4G - SV Mussel JO8-1 aanv. 10:45 uur
2019-11-09 00:00:00.00 FC Ter Apel '96 JO8-1 - Onstwedder Boys JO8-1G aanv. 09:00 uur
2019-11-09 00:00:00.00 SV Mussel JO8-1 - Nieuw Buinen JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-11-09 00:00:00.00 Westerwolde JO8-1G - SJO ASVB/Wedde JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-11-09 00:00:00.00 Musselkanaal JO8-1G - BATO JO8-4G aanv. 09:00 uur
2019-11-09 00:00:00.00 SJS JO8-1 - SJO Pekela 2000 JO8-1G aanv. 10:00 uur
2019-11-09 00:00:00.00 Bellingwolde JO8-1 - BATO JO8-3G aanv. 11:30 uur
2019-11-16 00:00:00.00 Nieuw Buinen JO8-1 - BATO JO8-3G aanv. 08:45 uur
2019-11-16 00:00:00.00 SV Mussel JO8-1 - FC Ter Apel '96 JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-11-16 00:00:00.00 Musselkanaal JO8-1G - Bellingwolde JO8-1 aanv. 09:00 uur
2019-11-16 00:00:00.00 SJO ASVB/Wedde JO8-1 - SJO Pekela 2000 JO8-1G aanv. 09:00 uur
2019-11-16 00:00:00.00 Westerwolde JO8-1G - Onstwedder Boys JO8-1G aanv. 09:00 uur